Fixed , Travel Charger, 20W , FIXC20N-C-WH
Reviews:
(0)
    Name:
    Fixed FIXC20N-C-WH
  • Brand: Fixed
  • Product Code: FIXC20N-C-WH
  • EAN: 8591680144969
  • Availability: 22
  • Product overview
  • Specification
  • Reviews (0)
    Tags: Chargers
    Specifications
    Specification
    Colour of product White
    Specifications
    Input AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A
    Output USB-C DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A 20W Total
    Producer Fixed
    Producer product family Travel Charger, 20W