CABLE HDMI TO VGA +3.5MM/3M A-HDMI-VGA-03-10 GEMBIRD
Atsauksmes:
(0)
    Nosaukums:
    Gembird A-HDMI-VGA-03-10
  • Ražotājs: Gembird
  • Modelis: A-HDMI-VGA-03-10
  • EAN: 8716309098045
  • Pieejamība: 3
  • Produktu apskats
  • Specifikācija
  • Atsauksmes (0)
Specifikācijas
Specifikācija
Compliance certificates RoHS
Master (outer) case gross weight 14170
Master (outer) case height 340
Master (outer) case length 490
Master (outer) case width 440
Product colour Black
Products per master (outer) case 80
Summary Gembird A-HDMI-VGA-03-10. Cable length: 3 m, Connector 1: HDMI + 3.5mm, Connector 2: VGA (D-Sub). Compliance certificates: RoHS, Certification: CE, ISO 9002. Weight: 140 g, Width: 22 mm, Depth: 44 mm. Package width: 10 mm, Package depth: 130 mm, Package height: 180 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
Unit Calculated Volume 0.00096
Unit Calculated Weight 0.16
Units per Shipping Box 1
Porti
Connector 1 HDMI + 3.5mm