CABLE HDMI TO VGA +3.5MM/3M A-HDMI-VGA-03-10 GEMBIRD
- Бренд: Gembird
- Модель: A-HDMI-VGA-03-10
- EAN: 8716309098045
- Наличие: 3
Наименование:
Gembird A-HDMI-VGA-03-10
- Обзор товара
- Характеристики
- Отзывы (0)
Характеристики
Specifikācija
Compliance certificates
RoHS
Master (outer) case gross weight
14170
Master (outer) case height
340
Master (outer) case length
490
Master (outer) case width
440
Product colour
Black
Products per master (outer) case
80
Summary
Gembird A-HDMI-VGA-03-10. Cable length: 3 m, Connector 1: HDMI + 3.5mm, Connector 2: VGA (D-Sub). Compliance certificates: RoHS, Certification: CE, ISO 9002. Weight: 140 g, Width: 22 mm, Depth: 44 mm. Package width: 10 mm, Package depth: 130 mm, Package height: 180 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
Unit Calculated Volume
Unit Calculated Weight
0.16
Units per Shipping Box
1
Порты
Connector 1
HDMI + 3.5mm